KAHTA BELEDİYESİ ALT YAPI ÇALIŞMALARINI YOĞUNLAŞTIRDI
alt text

KAHTA BELEDİYESİ ALT YAPI ÇALIŞMALARINI YOĞUNLAŞTIRDI

alt text

KAHTA BELEDİYESİ ALT YAPI ÇALIŞMALARINI YOĞUNLAŞTIRDI
Kahta Belediyesi üst yapı çalışmalarının yanı sıra, alt yapı çalışmalarını da yoğunlaştırıp ilçe genelinde tüm mahallelere eşit hizmet vererek vatandaşların sıkıntılarını gidermeye devam ediyor.
Kahta Belediyesi özellikle kış aylarında yağmur suyu taşmalarına sebep olan bölgelerde yoğun çalışma yaparak şimdiye kadar alt yapısı olmayan yeni yerleşim yerlerinde yoğun bir çalışma başlattı.
Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “İlçemizin yeni yerleşim bölgelerinin çoğunda alt yapı sorunları olduğundan dolayı, o bölgede yaşayan vatandaşlarımızın mağduriyetlerini gidermek için alt yapı ekiplerimiz ivedilikle çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca kış aylarında Kahta Devlet Hastanesi çevresinde sürekli yaşanan su taşması sıkıntısını gidermek için yeni alt yapı hattı döşedik. Yavuz Selim ve Karşıyaka Mahallesini kapsayan yaklaşık bin 300 metre uzunluğundaki yeni alt yapı ile vatandaşlarımızın mağduriyetleri giderildi. Çalışmalarımızın ilçemize ve mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını dilerim” dedi.