BAŞKAN TURANLI TEDBİR VAR, PANİK YOKBAŞKAN TURANLI TEDBİR VAR, PANİK YOK 

Dünyayı saran koronavirüs (COVID-19) ile ilgili Kahta Belediyesi dezenfekte çalışmalarının periyodik olarak devam ediyor. 

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf TURANLI yaptığı açıklamada, "Koronavirüs  (COVID-19) hastalığının yayılmasına karşı ilçemizde tedbirleri arttırdık. Panik yapacak bir konu olmaması ile birlikte bizler gereken tedbirleri almakla sorumluyuz ve bu sorumluluğumuzu yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz."dedi.

"İlçemizde vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandıkları Kamu kurumları, Bankalar, Park Bahçeler, Belediye hizmet binası, Toplu taşıma araçları, Otogar, Adliye binası, Hastane, Sağlık ocakları, Cadde ve Kaldırımlar İlaçlama ekibimiz tarafından Günlük dezenfekte  ilaçlaması yapıyor. Camiler ve Taziye evleri  dezenfekte çalışmalarımız devam ediyor. Halkımızın panik yapmamasını ve Tedbirlerini almasını ayrıca   genel temizliğe dikkat etmesini gerekmedikçe  toplum alanlarına girmemelerini hijyen konusuna önem vermelerini ve bu konuda hassasiyet göstermelerini rica ediyorum." dedi.

© Copyright 2019 | Kahta Belediyesi
developed by