BAŞKAN TURANLI, ‘’SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZE DEVAM EDİYORUZ’’BAŞKAN TURANLI, ‘’SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZE DEVAM EDİYORUZ’’

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı yaptığı açıklamada; Koronavirüse karşı etkili bir çalışma yürüten Belediyemiz, her türlü tedbiri almaya devam etmektedir. Halkımızın sağlığını korumak için yoğun olarak kullanılan cadde ve sokaklarımız ile vatandaşlarımızın temas edebileceği alanlar ekiplerimiz tarafından büyük bir özenle dezenfekte edilmektedir. Tabii bu zorlu süreçte hizmetlerimizi de aksatmadan, sahadaki çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Aynı zamanda Koronavirüs ile mücadele kapsamında sosyal sorumluluk projelerimize hız vererek Genç Kardeşlerimize“Evde Kal Kitap Oku” kampanyasını başlattık. Büyüklerimiz bir değerdir, Evde kalan büyüklerimize gereken her türlü desteği sağlıyoruz. Esnaflarımıza ve Toplu kulanım yerlerine maske dağıtımına devam ediyoruz.

Allahın izniyle tüm Dünyada olduğu gibi Ülkemizin de etkilendiği bu sıkıntılı süreci hep birlikte atlatacağız. Yine eski günlerdeki gibi birbirimizle kucaklaşacak ve hasret giderecek güzel günlerimiz olacak inşallah.

Allah  "Hizmet İçin Çıktığımız bu yolda, bizleri halkımıza mahcup bırakmasın 

EVDE KALIN, SELAMETLE KALIN

© Copyright 2019 | Kahta Belediyesi
developed by