Kurumsal Webmail Girişi
BASIN MERKEZİ
Haberler
Duyurular
Tanıtım Videoları
 
15 TEMMUZ RUHU HER ZAMAN DİRİ KALACAK…....

15 TEMMUZ RUHU HER ZAMAN DİRİ KALACAK…

15 Temmuz 2016’da Türkiye'nin üzerinde gizli ve karanlık hesapları olanlar, yeni bir kaos planını servis ettiler. 
15 Temmuz 2016 günü askeriyeye çöreklenmiş FETÖ militanlarının teşebbüs ettiği darbe girişimiyle karşı karşıya kaldık. 
Hiç kimsenin beklemediği bir anda bu kahpe darbe girişimi Allah'ın izniyle boşa çıkarılmış ve halkımızın direnişiyle bertaraf edildi.

Devletimizin ve milletimizin birliğini ve bütünlüğünü bozmayı hedefleyen FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü ve işbirlikçilerinin millete ihanet girişimi milletin güçlü iradesi ile bertaraf edildi. 
15 Temmuz gecesi bir tarih yazılmış ve halkımız geçmişte benzeri olmayan bir kararlılıkla bizi karanlığa sevk edecek bu alçak girişimden dimdik, omuz omuza çıkmıştır.

O gün küresel ölçekte organizeli bir şekilde ülkemize tuzak kurulmuştu. Tabi bu küresel güçler kendi planlarını her zaman olduğu gibi yerli işbirlikçilerinin eliyle gerçekleştiriyorlardı. 
Küresel güçlerin tuzağı varsa Cenab-ı Hakk'ın da tuzağı vardır. Allah izin vermedikçe kimse burada kirli emellerine kavuşamayacaktır. Şayet darbe gerçekleşmiş olsaydı, hakikatten de özgürlüğümüz, dinimiz, namusumuz, şerefimiz ayaklar altına alınacaktı. Bunu bilen halkımızın feraseti ve Allah'ın izniyle bu kahpe darbecilere geçit verilmemiştir. Bu bilinçle halkımız hareket ettikçe, vatanına sahip çıktıkça hiçbir tuzağa düşmeyecektir.

Bizler geçen sene kalkışılan bu hain darbe girişiminin ilk dakikasından itibaren bütün personelimiz ve halkımız ile ilçe meydanına döküldük. Vatanımız ve Cumhurbaşkanımız için gerekirse canımızı feda edeceğimizi ortaya koyduk.
İlçe meydanında her gece sabaha kadar kurulan platformda halka kucaklaştık ve birlik beraberlik ruhu içerisinde nöbetlerimizi tuttuk. Her gece nöbet tutan halka simit, çay, çorba vb. ikramlarda bulunarak demokrasi nöbetlerimizi hep birlikte kardeşçe yürüttük. Halkın moralini yüksek tutacak konuşmacılar, konserler ile pekiştirdik vatana olan sevgimizi.

Cumhuriyetimize, demokrasimize, özgürlüğümüze, milli iradeye, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne karşı yapılmış olan darbe girişimini bir kez daha şiddetle kınıyorum. 
Bu hain girişimi önleyen güvenlik güçlerimize, kendisini cesaretle kalkan yapan kahraman vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Ülkemizin bu tür hain saldırıları düzenleyen terör örgütlerinden temizlenerek, aydınlık bir geleceğe en kısa zamanda ulaşacağına inanıyoruz.

Rabbimizin bir daha bu kötü günleri bizlere yaşatmamasını diliyor, milletçe bu kahpe darbe girişimine karşı birlik ve beraberliğimizi muhafaza edelim. 
Allah yar ve yardımcımız olsun.
Demokrasi şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

ABDURRAHMAN TOPRAK
KAHTA BELEDİYE BAŞKANISonraki Önceki
Kahta Belediyesi © 2017
DATA Bilgisayar