Kurumsal Webmail Girişi
BASIN MERKEZİ
Haberler
Duyurular
Tanıtım Videoları
 
Başkan Toprak.Değer Katan Hizmetleri Bir Bir Hayata Geçiriyor.

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak,halkın daha iyi bir hizmet alması ve rahat bir yaşam sürmesi için bütün imkanlarını seferber ederek, ekibiyle örnek bir belediyecilik sergilemeye devam ediyor.

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak.İşçilerle Birlkte Kilitli Parke Döşedi.

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Yardımcısı Halil Geyik. Belediye Meclisi Ramazan Erdal.Mehmet Dağ.Halit Kaya.Mahalle Muhtarı Ömer Gökalp ile birlikte Hürriyet Mahallesin’de döşenen kilitli parke çalışmasını döşenen parke çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Abdurrahman Toprak,çalışan ekiplere kolaylıklar diledi.ve ekib ile birlikte parke taşı döşedi,

Değer katan hizmetleri bir bir hayata geçiren Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, çalışmaları vatandaşlar tarafından takdir ediliyor.

Kahta belediye bünyesine kazandırdıkları kilit parke taşı makinesiyle kendi parke taşlarını kendileri üreterek hem zamandan hem de maliyetten tasarruf eden Başkan Abdurrahman Toprak.halkın olumlu tepkisiyle karşılaşıyor.

Hürriyet Mahallesi'nde,devam eden kilit parke taşı döşemesi çalışmaları devam ederken Mahalle Muhtarı Ömer Gökalp.Başkan Abdurrahman Toprak’a Teşekkür ederek sağolsun Başkanımız söylediğimiz her şeyi harfiyerin yerine getirmiş oldu.Muhtar Gökalp.”Önce mahallemizde alt yapı çalışmaları yapıldı. Bunun yanı sıra kilit parke taşı döşemesi gerçekleştirildi. Mahalle Muhtarı Olarak.”Başkanımız Sayın Abdurrahman Toprak’ın her zaman yanındayız. Bu zamana kadar yollar hep bozuktu. Çamurdan kurtardı bizi. Otoban yolu gibi oldu. Allah kendisinden ve ekibinden razı olsun" diye konuştu.Sonraki Önceki
Kahta Belediyesi © 2017
DATA Bilgisayar