Kurumsal Webmail Girişi


BAŞKAN’IN MESAJI:

Yerel seçimlerde halkımızın büyük teveccühüyle göreve geldiğimiz günden bu yana, bize duyulan güvene layık olmak üzere ekibimle birlikte ilçemize hizmet etmenin heyecan ve onurunu yaşıyoruz.

Göreve geldiğimiz günden bu yana ‘açık, şeffaf ve hesap verebilir’ bir anlayışla çalışarak, hizmet etmeye, bu güvene layık olmaya gayret ettik.

“Her bilenin üstünde daha iyi bilen vardır” düsturundan hareketle, istişareye önem vererek projelerimizi ilgili oda ve STK temsilcileri ile görüşerek halkımızla paylaştık.

Hizmet ve yatırımlarımızı planlarken, ilçemizde bu güne kadar ihmal edilmiş bölgelerin sorunlarına daha fazla eğilmeyi kendimize görev bildik, şiar edindik.

Bunu sadece görevimizin bir icabı olarak değil; vicdani bir sorumluluk ve hepsinden önemlisi inancımızın ve ‘hizmette adalet’ anlayışımızın bir gereği olarak yapmaya çalıştık.

İlçemizin önemli sorunlarını önceleyerek hizmet vermek için gecemizi gündüzüme kattık/katıyoruz.

Biz bugüne kadar, inanmadığımız hiçbir söz söylemedik, inanmadığımız hiçbir sözün de arkasında durmadık. İşte bu nedenle kendime inandığım kadar inanıyorum ki, Kahta’mız hak ettiği konuma kavuşacaktır.

Şimdi geleceğe daha güvenle bakıyoruz. Koyduğumuz hedeflerin gerçekleştirilebilmesi için hep birlikte büyük bir gayretin içindeyiz

Biliyorum ki bu görev kutsal bir emanettir. Üzerimde büyük bir sorumluluk bulunduğunun farkındayım. Bu farkındalık içinde şahsıma inanan, güvenen, destekleyen hiç kimsenin beklentilerini boşa çıkarmayacağıma ve Kahta’yı bugün bulunduğu durumdan çok çok iyi, ekonomik anlamda ön plana çıkmış, genci, yaşlısı, kadını, erkeği, zengini, fakiri ile birlikte mutluluk, barış ve huzur içinde daha yaşanabilir bir ilçe haline getireceğime söz veriyorum.

Bu kutlu yolda elbette en büyük güvencemiz; başta beş yıl birlikte çalışacağımız değerli Meclis Üyelerimiz, yönetim ekibimiz ve Belediye personelimiz olmak üzere desteklerini her daim yanı başımızda gördüğümüz saygıdeğer vatandaşlarımızdır.

Onların destek ve dualarını gördüğümüz, hissettiğimiz sürece bu kente olan hizmet aşkımız bitmeyecek, daha büyük işler yapmaya olan inancımız artarak devam edecektir. Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Abdurrahman TOPRAK

Kahta Belediye Başkanı

Abdurrahman TOPRAK Kahta Belediye Başkanı
Sonraki Önceki
Kahta Belediyesi © 2017
DATA Bilgisayar